Cena

Powiązane artykuły

Nowe technologie dla mężczyzn

Nowe technologie dla mężczyzn

Leczenie łojotoku u mężczyzn jest łatwiejsze, aniżeli u kobiet. Nie ma powodu do obaw o fryzurę, włosy są krótsze, prawie nigdy lub też sporadycznie są farbowane. Wprowadzane więc codziennie preparaty nie mają wpływu na zmianę koloru, co niekiedy występuje przy stosowaniu preparatów zawierających w swoim składzie siarkę. Głowę powinno się myć dość często. Powszechnie znanym i używanym szamponem leczniczym jest OneScalp. Jest to kosmetyk pochodzenia zagranicznego, silnie działający na skórę, dlatego powinien na niej pozostawać nie dłużej, aniżeli 2-3 minuty. Przy stosowaniu wszelkich szamponów leczniczych, należy podczas...

Więcej informacji
Keratynowa pielęgnacja włosów

Keratynowa pielęgnacja włosów

Laboratorium TricoHeal Med to terapia do włosów jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału środków chemicznych, w naturalny sposób pielęgnuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają zniszczone włosy poprzez zabiegi chemiczne. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Z terapii keratynowej może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona dla włosów czymś więcej, niż tylko pielęknacją .

Więcej informacji