Cena

Zabiegi

Ogromny postęp w dziedzinie medycyny estetycznej i dystrybucji preparatów Anti-Aging sprawił, że sektor trychologii dysponuje nowoczesnymi narzędziami do walki z upływającym czasem.
Innowacyjne zabiegi mają na celu opóźnienie i ukrycie pierwszech oznak starzenia się skóry głowy i włosów. 
W Centrum Trychologi korzystamy z najnowocześniejszej aparatury służącej do leczenia problemów łysienia, dzięki której uzyskujemy widoczne efekty zagęszczenia włosów . Jest to absolutny Nr 1 w USA. Dermo-trychologiczna linia lecznicza do skóry głowy to efekt 20-letnich precyzyjnych badań naukowych prowadzonych przez zespół wysoce wyspecjalizowanych biologów, lekarzy i technologów produktu. W trakcie opracowywania receptur zwrócono szczególną uwagę na zastosowanie unikalnych dodatków aktywizujących skierowanych na mieszek włosowy.
Zabiegi trychologiczne poprzedzone są pełną diagnostyką skóry głowy, a następnie dopasowywane do indywidualnych potrzeb danej osoby.
Wszystkie terapie stosowane w Centrum Trychologii przynoszą widoczną i natychmiastową poprawę.  
Warto zaufać innowacyjnym metodom, które dzięki wysokiej skuteczności przynoszą nam gwarancję zdrowych i pięknych włosów.
Rozwiązania trychologiczne w leczeniu wypadania włosów :
- stymulacja
- zabiegi naprawczo-odżywcze
- zabiegi Anti-Aging

Procedury higieniczne :
- peelingi dermoregulujące
- szampony lecznicze skierowane na problem
- preparat leczniczo-regulujący
- tonizacja
- rekonstrukcja zniszczonej struktury włosa

Technologiczne rozwiązania w leczeniu wypadania włosów
- wysoka częstotliwość
- galwanizacja
- mezoterapia 

Dieta wzmacniająca skórę głowy i wzrost włosów :
- dobieramy odpowiednią dietę.

Odpowiednio zbilansowana dieta i przestrzeganie zdrowego stylu życia pomagają w osiąganiu długotrwałych efektów terapeutycznych, których wynikiem są piękne włosy i paznokcie. Natomiast palenie papierosów oraz alkohol potrafią na długo pozbawić włosy pięknego wyglądu.  Stres i przebywanie w miejskim smogu dodatkowo mogą przyczynić się do nadmiernego wypadania włosów i utraty ich blasku. Dlatego prawidłowe odżywianie, zdrowy styl życia oraz odpowiednio dopasowana suplementacja będąca dopełnieniem diety to jedne z wielu czynników wpływających na piękno włosów. 
 Według opinii naszych Klientów jesteśmy najskuteczniejsi i niepowtarzalni na rynku.