Cena

Regulamin

1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma DOMENA Urszula Kownacka, ul.Czerniakowska 155 lok. 112, 00-453 Warszawa
www.trycholog.eu, www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl

2. Warunkiem składania zamówień oraz ich realizacji jest akceptacja postanowień niniejszego regulaminu określającego zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl

3. Sklep www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu.

4. Sklep www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia od Klientów przyjmowane są przez stronę internetową sklepu.
Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

5. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 11.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

6. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie przez Kupującego numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

7. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

8. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

9. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

10. Sklep www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.

11. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

12. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

13. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

14. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna - fakturę VAT lub paragon.

15. Na sprzęt zakupiony w naszym sklepie udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

16. Wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

17. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii , usunięciu zabezpieczeń lub zniszczeniu pudełka. Produkty kosmetyczne nie mogą nosić śladów używania. Koszt usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w tym przypadku Kupujący.

18. Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie dokumentu sprzedaży.

19. Zakupione w sklepie www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl produkty są właściwie zabezpieczone i zapakowane, tak aby dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie. W przypadku stwierdzenia, śladów uszkodzenia przesyłki lub jej otwarcia należy w obecności kuriera otworzyć przesyłkę i spisać protokół uszkodzenia przesyłki. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego protokołu reklamacyjnego z dostawcą przesyłki. W przypadku uznania reklamacji towar jest odsyłany na koszt Sprzedającego.

20. Sklep www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

21. Zwracany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony i wysłany na adres: DOMENA Dominika Trocińska, ul. Czerniakowska 155 lok. 112, 00-453 Warszawa.

22. Zwrot należności za zwrócony towar bądź koszty przesyłki w przypadku uzasadnionej reklamacji przelewamy na wskazane konto w ciągu 7 dni.

23. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
- przelewem (przedpłatą).
- za pobraniem

24. Podczas dokonywania przedpłaty:
- Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto.
- Na poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej.
- Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

25. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką przy odbiorze towaru.

26. Przy zamówieniach o wartości powyżej 500zł koszt przesyłki pokrywa sklep www.kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl (tylko na terenie Polski).

27. Oferta sklepu jest ważna na terenie Polski i UE.

28. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu 600-950-900 lub na adres mailowy: trycholog.sklep@yahoo.pl

29. Firma DOMENA Urszula Kownacka zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym kosmetyki-naturalne-lecznicze.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.