Aktualności

Naturalny porost włosów - olejek rozmarynowy

Naturalny porost włosów - olejek rozmarynowy

Naturalny porost włosów

 

Najnowsze badania, opublikowane w 2015 roku w czasopiśmie Skinmed , odniosły się do tej kwestii po przez porównanie 50 osób z łysieniem traktowane olejem z rozmarynem stosowane w równie dużej ilości mężczyzn i kobiet, którzy zostali poddani wcześniejszej terapii minoksydylu.

Wypadanie włosów u kobiet

Wypadanie włosów u kobiet

Wypadanie włosów u kobiet

Liczba kobiet, które cierpią z powodu wypadania włosów stale rośnie. Napięcia i stres spowodowane życiem codziennym i zanieczyszczenie środowiska oraz stosowanie agresywnych zabiegów chemicznych, to tylko jedne z możliwych przyczyn. Utrata włosów u kobiet to szczególnie trudny dla nich moment, gdy ciągle kulturowo jest mniej akceptujących ten fakt występowania problemu łysienia u kobiet niż mężczyzn.

Help Tracę Włosy - artykuł

Help Tracę Włosy - artykuł

Co robić, gdy twoja burza  włosów powoli znika w odpływie wanny?

Jasne, może nie miałaś grzywy jak Blake Lively, która jest gwarancją bajkowego szczęścia, ale była twoja! Liczyłaś, że w szczęściu i nieszczęściu będziecie razem. W końcu przeżyłaś już kiepskie cięcia, zmiany fryzjerów, koszmarne koloryzacje itp. Zgadzasz się na siwe włosy, ale wypadające garściami pasma nie wchodzą w grę!

Nowe technologie dla mężczyzn

Nowe technologie dla mężczyzn

Leczenie łojotoku u mężczyzn jest łatwiejsze, aniżeli u kobiet. Nie ma powodu do obaw o fryzurę, włosy są krótsze, prawie nigdy lub też sporadycznie są farbowane. Wprowadzane więc codziennie preparaty nie mają wpływu na zmianę koloru, co niekiedy występuje przy stosowaniu preparatów zawierających w swoim składzie siarkę. Głowę powinno się myć dość często. Powszechnie znanym i używanym szamponem leczniczym jest OneScalp. Jest to kosmetyk pochodzenia zagranicznego, silnie działający na skórę, dlatego powinien na niej pozostawać nie dłużej, aniżeli 2-3 minuty. Przy stosowaniu wszelkich szamponów leczniczych, należy podczas...

Audycja w Radiu Warszawa

Audycja w Radiu Warszawa

Dominika Kownacka z Centrum Trychologii była gościem Ewy Pietrzak w Radiu Warszawa, gdzie opowiadała o rozmaitych zagadnieniach dotyczących włosów.

2011 © trycholog.eu Wykonanie strony www.WebReklama.pl